We #standwithukraine
Learn more
We #standwithukraine
ABOUT USASTOUND LIFEOPPORTUNITIESLOCATIONSBLOG
FacebookLinkedIn
CLOSE

Frontend ONLINE BOOT CAMP

Uzhhorod 2022

Реєстрація на програму завершена. Слідкуйте за оновленнями на сторінці facebook.com/AstoundCareers щодо майбутніх бут кемпів.

Дякуємо за виявлений інтерес до програми Frontend Boot Camp від Astound Commerce. Змушені повідомити, що у зв'язку із трагічним вторгненням Росії в Україну, Frontend Bootcamp від Astound Commerce відкладено на невизначений час. Однак, ми плануємо, відновити програму за сприятливих обставин.

Щойно у нас буде інформація про будь-які зміни чи актуальну дату відновлення програми, - Ви отримаєте повідомлення. І, у випадку Вашої згоди, Ви матимете змогу продовжити участь у Frontend Boot Camp.

Ще раз дякуємо за Ваш інтерес та висловлюємо надію, що Ви, Ваша родина та близькі залишаєтесь у безпеці та з Вами усе добре.

Хочеш працювати Frontend-розробником, але не маєш потрiбного рiвня знань та практичного досвіду? Візьми участь у безкоштовній програмі Frontend Boot Camp!

Протягом 2,5 місяців ти будеш взаємодіяти із досвідченими Frontend-розробниками під час практичних і теоретичних занять, здобудеш навички, необхідні для роботи на позиції Frontend-розробника, і виконуватимеш завдання на базі реальних проєктів цифрової комерції.

Якщо за результатами навчання ти будеш у числі найкращих та успішно пройдеш фінальне інтерв’ю, — гарантовано розпочнеш кар’єру в Astound Commerce!

Деталі
програми

Формат: Онлайн

Локація: Ужгород

Вартість: Безкоштовно

Час: 18.00 – 20.00; 
понеділок – п’ятниця

Вимоги до кандидатів:

Базові знання HTML/CSS

Письмова та розмовна англійська на рівні Pre-Intermediate або вище

Бажання навчатися

Програма
Frontend 
Boot Camp


HTML

CSS

Responsive Layout

SASS/SCSS

Gulp

Git

JavaScript

Етапи
програми

01

Реєстрація

02

Відбіркове інтерв’ю

03

Навчання і отримання
сертифікату

04

Можливість співпраці для
найкращих

Find your next adventure

Explore the amazing opportunities at Astound

Search Jobs